Täispuitmööbel, mis kestab põlvest põlve!
Tootegrupid

 

 

 

 

 

Meist lähemalt

 MOOBELSL OÜ

EESTI KÄSITÖÖMÖÖBLI TOOTJA AASTAST 2010

 

Meist lähemalt

MoobelSL OÜ, ehk ettevõtte ärinimi täispikkuses MÖÖBEL SERVAMATA LAUAST, valmistab käsitööna unikaalse stiiliga täispuidust mööblit. Põhirõhk on massiivse  servamata lauast mööbli valmistamisel.  Alustasime mööbli tootmisega 2010. aastal. Selleks, et tagada kliendile õige ja kvaliteetne toode, teeme kliendiga tellimuse protsessi vältel tihedalt koostööd. Anname Teie visioonile professionaalse lahenduse kasutades kvaliteetset furnituuri ja materjali. 
 
Teenuse teeb veelgi mugavamaks see, et pakume võimalust meie (MoobelSL OÜ meistri) poolt kaup teile koju kohale toimetada ja kokku monteerida.
 
Täispuidust mööbel annab igasse õhkkonda hubasust ja soojust, mille tõttu on võimalik meie valmistatud mööblit sobitada kõikidesse ruumidesse! Teie soovid ja mõtted ning meie teostus tagab toote unikaalsuse ja parima sobivuse Teie elamisse!

 

Alates 2016. aastast oleme ametlik edasimüüja Sleepwell kaubamärgi hea une madratsitele. Sleepwell pakub tooteid nii hinnatundlikule kliendile kui ka luksustoodangu nautlejatele. MoobelSL OÜ veebipoe valikusse kuuluvad vaieldamatult kõik Sleepwell kaubamärgi tooted! Vedrumadratsid, kattemadratsid kui ka padjad ja ning kaitsekatted toodetele. Sleepwelli kaubamärk hõlmab ka kušette, kontinentaalvoodeid, mootorvoodit. Samuti on meie kodulehel täielik tootevalik ka Hilding kaubamärgi poroloonmadratseid.

Koostöös meie usaldusväärse partneri Koduliising AS´iga pakume meie klientidele ostude sooritamiseks järelmaksu.

 

Meist mujal meedias:  

Ajakiri MAAKODU, juuni 2017

http://maakodu.delfi.ee/news/maakodu/kodu/inglismaalt-parnumaale-kolinud-eestlanna-varskes-maakodus-miks-te-ometi-ei-julge-maale-elama-tulla?id=78402082

Eesti Metsa-ja Puidutööstuse Liit 

http://empl.ee/hobi-pani-aluse-ettevottele/

Järvamaa Koostööportaal
http://www.xn--koost-nuaa.ee/index.php/kuulutused/item/moeoebel-servamata-lauast

Järva Maavalitsus, Edukas noor ettevõte 2015
https://jarva.maavalitsus.ee/uudised-ja-teated/-/asset_publisher/3SEEXjI9EZtA/content/maavanem-tunnustab-konkursside-voitjaid

Järva-Jaani Valla Leht
http://www.vana.jarva.ee/public/files/2014/09/Jaani%20Teataja%20150.pdf 

 

Soovid midagi veel erilisemat, natuke rohkem OMA mõõduga või hoopis oma kujutlusvõime alusel kriitseldatud toodet? 

KLIKKA SIIA JA KIRJUTA MEILE!

Meie kodulehel saad tutvuda ka seni tehtud eritellimustega.