Tellimisinfo

Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta ja tooteid eemaldada. (Ostukorvi sisu uuendamiseks tuleb klikata nuppu "Salvesta koguse muudatused ".) 

Vajadusel saate ka jätkata ostmist klikates "Jätka ostmist" ning lisada veel tooteid Ostukorvi. Suunduge edasi "Telli" või "Telli järelmaksuga" kui Ostukorvi sisu on lõplik.

Täitke tellija/kliendi andmed. Kui kauba saaja andmed on samad, tehke linnuke " Arve ja kauba saaja andmed kattuvad" ees olevasse kastikesse.

Kommentaari lahtrisse lisage vajalikud andmed kui on mõne toote osas erisoovid (toon, käepide, jmt) . Samuti ka muud vajalikud tähelepanekud. 

Valige meelepärane tarneviis.

Kontrollige Ostukorvis olevad tooted. Kontrollige, kas soovitud tellimuses on kõik andmed korrektselt esitatud. Tutvuge täiendavalt Ostmistingimustega ning lisage linnuke " Olen tutvunud ja nõustun tingimustega".

Klikkides nupule „Telli” sooritate tellimuse. Tellimus saadetakse teie poolt määratud "Arve saaja" e-maili aadressile. Peale tellimuse tasumist loetakse ost sooritatuks ning Teie tellimus võetakse täitmisele.

 Peale automaatse tellimuse kinnituse saamist on teil aega 3 tööpäeva kauba eest tasumiseks (kui ei ole kokku lepitud teisiti). Kui 3 tööpäeva (või kokku lepitud aja) möödumisel pole arve tasutud, tühistatakse tellimus.

Kui tellite esmakordselt MSL e-poest siis kontrollige ka oma rämpsposti kirju. Peale esimese kirja saamist saate meie kirjad lisada turvaliste kirjade hulka.

Soovid midagi veel erilisemat, teiste mõõduga või hoopis oma kujutlusvõime alusel kriitseldatud toodet? 

KLIKKA SIIA JA KIRJUTA MEILE!

Meie kodulehel saad tutvuda ka seni tehtud eritellimustega.